Що в коробочці?

Що в коробочці?

Вже 7 років поспіль, кожен місяць ми підбираємо 6-7 різноманітних косметичних мініатюр в достатньому для якісного тестування обсязі - щоб зібрати для вас коробочку краси WonderBox.
Наповнення коробочки залишається для підписників приємним сюрпризом аж до її отримання. Розв'язавши бантик і розгорнувши яскравий папір, ви кожного разу відкриваєте для себе новий б'юті-світ: тестуєте і підбираєте найкращу косметику.
Подивіться, як це було раніше
Залишились запитання?

Вартість і оплата

Ціна коробочки WonderBox починається від 450 грн в залежності від наповнення (ми маємо на увазі 1-місячну підписку). Ця вартість включає в себе саму коробочку з наповненням і безкоштовну доставку обраним вами способом (крім кур'єрської доставки)

Докладніше

Доставка

Всі коробочки відправляються в зазначені в описі боксу терміни - на сторінці оформлення замовлення. Ви можете вибрати доставку Новою Поштою, Укрпоштою або кур'єром Нової Пошти 

Докладніше

Як зробити подарунок?

Якщо ви ще не з нами, зареєструйтесь на wonderbox.ua. Якщо вже зареєстровані, просто оберіть коробочку, введіть ім'я одержувача і адресу доставки при оформленні підписки, оплатіть замовлення, а все інше зробимо ми.

Докладніше


Наші підписниці про WonderBox