FAQ

  Основні
 1. "Я вже зареєстрована на сайті WonderBox, як мені отримати коробочку краси?"
  Ми раді, що ви вже зареєстровані на сайті WonderBox! Якщо в даний момент підписка відкрита, для отримання коробочки краси вам необхідно оформити підписку: натиснути на кнопку Підписатися, вибрати і сплатити коробочку і дочекатися доставки. Статус замовлення ви зможете відстежити, увійшовши на сайт WonderBox під своїм логіном і паролем, в пункті меню Моя інформація, відкривши закладку Коробочки.

 2. "Я не зареєстрована на сайті WonderBox, як мені отримати коробочку краси?"
  Для отримання коробочки краси вам необхідно зареєструватися на сайті і використавши дані реєстрації, увійти на сайт. Далі натиснути на кнопку Підписатися, вибрати і сплатити коробочку і дочекатися її доставки! Статус замовлення ви зможете відстежити, увійшовши на сайт WonderBox під свої логіном і паролем, в пункті меню Моя інформація, відкривши закладку Коробочки

 3. "Я підписалася на коробочку WonderBox, що саме я тепер отримаю?"
  Коробочка WonderBox - це набір з 6-7 мініатюр косметичних засобів для знайомства з б'юті-брендами і якісного тестування їх продукції. Наповнення коробочки залишається сюрпризом аж до моменту її отримання, але завжди складається з косметики різних категорій, універсальної у своєму застосуванні, або підібраної індивідуально (якщо така можливість початково анонсована).
 4. "Чи зможу я заздалегідь дізнатися, що буде в моїй WonderBox? Чи можу я сама обрати бренди?"
  Одна з головних особливостей WonderBox - то, що це завжди сюрприз! Саме тому вміст вашої коробочки залишиться таємницею, поки ви самі її не розкриєте. Зорієнтуватися в наборі запропонованих брендів ви зможете на сторінці Бренди сайту WonderBox. Ми ж зі свого боку гарантуємо якість представлених в коробочці засобів, їх придатність до використання і надаємо максимум інформації про них.

  Оплата
 1. "450 гривень - це остаточна вартість? Як я можу внести оплату?"
  450 гривень - це вартість 1 стандартної коробочки (1-місячного підписаного плану), яка включає в себе саму коробочку WonderBox і безкоштовну доставку обраним вами методом доставки (крім кур'єрської доставки). Ви також можете підписатися на спеціальні випуски коробочки, вартість яких анонсується окремо під час відкриття підписки. Замовлення коробочок WonderBox можливе тільки за передоплатою і ми пропонуємо кілька способи її внесення: оплата безпосередньо на сайті WonderBox (для цього на вашій карті повинно бути достатньо коштів і карта повинна бути відкрита до оплати в інтернеті), оплата через термінал ПриватБанку (цю опцію можна вибрати безпосередньо на сайті), в платіжній системі Приват24, а також в системі інтернет-платежів Portmone.
 2. "Що робити якщо я хочу змінити замовлення після оплати?"
  Для зміни замовлення необхідно написати нам на електронну адресу orders@wonderbox.com.ua із зазначенням всіх даних замовлення, отриманих вами в електронному листі при його оформленні, а також всіх необхідних змін. Внести зміни в замовлення в разі присвоєння йому статусу "відправлено" неможливо.

 3. "Я хочу оплатити замовлення в терміналі ПриватБанку. Що мені потрібно знати для оплати?"
  Нижче ви знайдете реквізити для оплати коробочки в касі або терміналі ПриватБанку.

  Увага: оплата за коробочку WonderBox повинна бути внесена протягом 2 робочих днів

  Реквізити для оплати:
  № карти (виключно для оплати в Приват24 або терміналі ПриватБанку):
  5169 3305 1059 5850 - ФОП Клименко Т.С.

  № р/р: 26007060741576 в ПАТ ПриватБанк
  ФОП Клименко Т.С.
  ІНН 3088415209
  МФО 320649
  Оплата за послугу доставки фірмової коробки WonderBox, ПІБ платника (ваші ПІБ)
  Сума оплати: згідно ціни боксу

  Інструкція з оплати замовлення в терміналі ПриватБанку

  Обов'язково вкажіть ваші ПІБ і призначення платежу при проведенні оплати.
  Щоб ми могли більш ефективно відстежити вашу оплату, будь ласка, повідомте нам про її проведення на
  orders@wonderbox.com.ua.

  Доставка
 1. "Які варіанти доставки ви пропонуєте?"
  В даний момент доставка здійснюється по всій Україні двома поштовими службами: УкрПошта і Нова Пошта, і вибрати найбільш зручний для вас спосіб доставки ви можете безпосередньо на сайті.

  Докладніше: Доставка
 2. "Коли я отримаю мою коробочку WonderBox?"
  Розсилка коробочок здійснюється одночасно для всіх замовлень. Відправки зазвичай стартують через 21-28 днів після старту підписки і дата їх початку завжди вказана в описі коробочки.
  Статус замовлення ви можете відстежити в своєму особистому кабінеті на сайті WonderBox.
  Аккаунт
 1. Як працює ваша бонусна система і як мені скористатися бонусами?
  Бонусна програма WonderBox:
  1) можливість використання бонусів для отримання знижок на коробочки краси WonderBox;

  3) 1 бонус прирівнюється до 0,10 грн;

  4) мінімальна к-ть бонусів для їх активації - 200 бонусів = 20 грн;

  5) мінімальна сума до оплати, після застосування знижки у вигляді бонусів - 300 грн.

  Можливості отримання бонусів:

  1) Запрошення нових передплатників

  2) Участь в опитуваннях про наповнення коробочок WonderBox. Бонуси за участь в опитуваннях про конкретну коробочці WonderBox нараховуються виключно передплатникам, які мають дану коробочку.

  3) Написання оглядів наповнення коробочки

 2. "Чи можливе одержання індивідуального набору WonderBox?"
  Склад кожної коробочки підбирається на основі універсального набору марок і засобів.
  У деяких випадках наповнення частково підбирається індивідуально, що анонсується на сторінці оформлення замовлення.
  Якщо вас цікавить підбір індивідуального набору, виходячи з ваших цілей і побажань, напишіть нам на info@wonderbox.com.ua і ми запропонуємо вам варіанти наповнення і організуємо доставку в зазначений вами термін.
 3. "Чи всі засоби з моєї WonderBox підійдуть мені?"
  У підборі засобів наповнення ми намагаємося орієнтуватися на більш універсальну косметику. Проте повну відповідність косметики з коробочки індивідуальних переваг і особливостей шкіри / волосся і догляду за ними ми гарантувати не можемо.
 4. "З якими брендами співпацює WonderBox?"
  Зі списком партнерів сервісу ви можете ознайомитися на сторінці Бренди сайту WonderBox.
  Ми дуже ретельно підходимо до вибору брендів, які можуть бути представлені в коробочки при цьому намагаємося охопити максимум категорій: преміальні і люксові бренди, аптечна косметика і хенд-мейд (при наявності сертифікатів), українські бренди і визнані марки середнього цінового сегмента.
  Якщо у вас є пропозиції або побажання з приводу цікавих вам косметичних марок, пишіть нам на info@wonderbox.com.ua.
 5. "Як я дізнаюся, як правильно користуватися вмістом коробки?"
  Ми надаємо вам інформацію про кожний продукт в листівці, вкладеній в вашу коробочку, а також на сайті WonderBox в розділі, присвяченому продуктам, що увійшли до складу коробочки. Якщо ж у вас виникають додаткові питання, ви завжди можете зв'язатися з нами на нашій сторінці facebook, Instagram, в нашому блозі, а также написавши на info@wonderbox.com.ua.
 6. "Чи зможу я залишити відгук про мою WonderBox?"
  Ми завжди раді відгукам про отриману вами косметику. Залишити відгук ви можете безпосередньо на сайті, обравши відповідну форму, на сторінці WonderBox у facebook, а також у Instagram. Адміністрація сервісу вітає як позитивні, так і критичні відгуки про сам сервіс і про наповнення коробочок, але залишає за собою право видаляти ті з них, які вважатимемо некоректними або будуть включати рекламну інформацію.
 7. "Чи можу я взяти участь в обговоренні продуктів WonderBox?"
  Ця можливість передбачена на офіційній сторінці сервису у facebook, а також на нашій сторінці Instagram
 8. "Як працює ваша бонусна система і як я можу скористатися бонусами?"
  Бонусна програма WonderBox - це програма отримання бонусів підписниками WonderBox за активну участь в роботі сервісу і можливість їх використання для отримання знижок на коробочки краси WonderBox, а також при проведенні спеціальних акцій WonderBox і брендів-партнерів сервісу. 1 бонус прирівнюється до 0,01 грн; мінімальна к-ть бонусів для їх активації - 200 бонусів, що дорівнює 20 грн; мінімальна сума до оплати після застосування знижки у вигляді бонусів - 300 грн. Отримати бонуси можна запрошуючи нових підписників,а також шляхом написання відгуків про наповнення коробочки WonderBox. За кожен повноцінний відгук про наповнення коробочок WonderBox буде нараховано 100 бонусів. Бонуси за написання відгуку про конкретну коробочку WonderBox нараховуються виключно підписникам, які мають дану коробочку і тільки після проведення перевірки даного відгуку адміністрацією сервісу.
 9. "Що робити якщо мені не сподобається наповнення моєї WonderBox?"
  Якщо вам не сподобається вміст отриманої коробочки обов'язково заповніть анкету, що ми розсилаємо після розсилки боксів, щоб поділитися своїми враженнями з нами. Нам важлива ваша думка і можливість поліпшити сервіс з вашою допомогою.
 10. "Чи зможу я припинити свою підписку на WonderBox?"
  Якщо ви захочете скасувати підписку в обраному вами підписному плані, напишіть нам на info@wonderbox.com.ua і ми скасуємо її відповідно до умов Публічної оферти.
 11. "Чи захищена інформація, яку я вам надаю?"
  Ми дуже цінуємо нашу кожну підписницю і захищаємо інформацію, якою ви з нами діліться. Для докладної інформації, будь ласка, перейдіть в розділ Політика конфіденційності

Залишилися питання?